Odstranění zvířecího zápachu

28.03.2020

OzonServis.cz radí, jak trvalé a snadno odstranit zápach z domácích zvířat bez parfémů a chemie. Lidé milují své domácí mazlíčky, ale dost často si ani neuvědomují že žijí v prostředí se zvířecími pachy, tyto se pak vytvářejí v domácnostech, kancelářích, nebo například v autě. Tento zápach se pak velice snadno dostane do nábytku, koberců, povlečení a dokonce i do stěn a stropů místností, kde se zvířata často zdržují. Tzn. že celý prostor, kde zvíře žije, je prostoupeno jeho pachem. 

Zvířecí zápach uvnitř vozidla, může být ještě silnější, protože je to menší a uzavřený prostor. A faktem taky je, že tyto vůně jsou mnohem výraznější pro hosty, než pro ty, kteří jsou vlastníky takového mazlíčka. OzonServis má pro Vás řešení.

Ošetření prostoru ozónem (O3) je velmi efektivní při odstranění zvířecího zápachu, protože ozon likviduje zdroje zápachu, kterým jsou bakterie, roztoči, viry a plísně.

Obchodní prostory, veterinární úřady, domácnosti, nebo i pro Vaše vozidlo můžete využít ozón jako dlouhodobý eliminátor zvířecích zápachů. Ozon lze dokonce použít i pro nejtěžší odstranění zápachu ze všech zvířat, a tím je odstranění zápachu moči, kde jde o klasické zaschlé loužičky tak i likvidace tzv značkovacích míst od psů a koček. 

POZOR !!!  Aplikaci ozonem vždy nechte na odborné firmě nebo po řádném proškolení. S ozonem může manipulovat jen proškolený technik, v neodborných rukou může způsobit velmi těžké zdravotní problémy nebo i smrt. 

(Poznámka: Pokud je moč nasáklá hluboko v koberci, čalounění, nebo dřevěné podlaze, je zapotřebí odborné sanace, OzonServis nabízí i tlakové čištění matrací koberců a textílií za použití ozónu).


Více zde: https://ozonservis.cz