Konec nepřijemným plísním a nebezpečným virům.

21.03.2020

Konec nepříjemným plísním a nebezpečným virům. Zatočíme s jakýmkoliv zápachem.. Používáme nejmodernější vybavení. Jsme prodejci a distributory veškerých dostupných ozon zařízení. Poskytujeme certifikační školení pro naše partnery a poradenskou činnost.

Naší technologii můžeme použít i v těchto případech:

nepřijemné zápachy v domácnosti, po požárech, povodních, dezinfekce Vaší stávající klimatizace, dezinfekce prostor jako jsou domy, byty, sklepy, sklady, kanceláře, pracovišťě, dezinfekce automobilů, odstraníme zápach po kuřácích, zvířatech, lidech, moči, potu, spoustě chemických zápachů, zápachy z vaření, odstraníme zápach při pěstování aromatických rostlin, jsme schopni dokonce odstranit i tzv mrtvolný zápach z bytů domů a jiných prostor, velmi účinně likvidujeme také veškeré organické alergeny což má obrovský přínos pro alergiky.

Vyčištění vzduchu ve veřejných budovách, jako jsou pošty, úřady, banky, nemocnice, školy, sportovní zařízení, relaxační centra, domovy důchodců.. Nabízíme produkty pro domácí i komerční úpravu vody, dodáme zařízení pro dezinfekci bazénů, akvárií, oplachové systémy pro zemědělský provoz, ochrana uskladněných zásob ovoce a zeleniny.


Více zde: https://ozonservis.cz/